- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Pro 14 Premium(PA14250)
- Dell Pro 14 Premium PA14250 (ID: 852961)
Лаптоп Dell Pro 14 Premium PA14250 BTO207_PA14250_EMEA_UBU_250SSD
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Intel Core Ultra 7 268V (8-ядрен) 2.20 GHz
32 GB LPDDR5x 8533 MHz
250GB M.2 NVMe SSD
14.0" 1920x1200 IPS матов
Intel Arc 8 Core
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
21 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 852961
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 250GB SSD
2 03900 €
/
3 98794 лв.
Купи в комплект и спести
-
Dell Pro 14 Premium PA14250+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:2 03900 €/3 98794 лв.
Характеристики
| Серия | Pro 14 Premium(PA14250) |
| Процесор |
Intel Core Ultra 7 268V (8-ядрен)
Базова честота:
2.20 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 32GB 8533MHz Тип: LPDDR5x |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel Arc 8 Core
Памет:
*За използване на възможностите на Intel Arc Graphics е необходимо системата да е с поне 16 GB dual-channel RAM памет, в противен случай ще функционира като Intel Graphics.
|
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
400nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| HDMI | HDMI |
| Камера | UHD 8.0MP с голям сензор + дискретно IR осветление, с електронен затвор, ToF сензор, MIPI |
| Дънна платка | Integrated in the processor |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare port
2 Thunderbolt 4 with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery ports |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 4x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | One universal audio port |
| M.2 slot | 1x M.2 2230 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | One wedge-shaped security slot |
| Други |
Тегло: 1.14 кг
Цвят: Сив Размери: 31.1 x 21.7 x 1.7 cm |
| Батерия | Вградена литиево-полимерна батерия 60Wh |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | BTO207_PA14250_EMEA_UBU_250SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка