- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Pro 16(PC16255)
- Dell Pro 16 PC16255 (ID: 828968)
Лаптоп Dell Pro 16 PC16255 BTO507_PC16255_EMEA_32GB_1TBSSD
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
AMD Ryzen 5 220 (6-ядрен) 4.9 GHz
32 GB DDR5 5600 MHz
1000 GB M.2 NVMe SSD
16.0" 1920x1200 IPS матов
AMD Radeon 740M
Windows 11
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 828968
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
32GB RAM и 1TB SSD
1 34900 €
/
2 63841 лв.
Купи в комплект и спести
-
Dell Pro 16 PC16255+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 34900 €/2 63841 лв.
Характеристики
| Приложение | С Windows |
| Серия | Pro 16(PC16255) |
| Процесор |
AMD Ryzen 5 220 (6-ядрен)
Базова честота:
3.00 GHz
Макс. честота:
4.9 GHz
Размер на кеша:
16 MB
|
| RAM-памет | 32 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | AMD Radeon 740M |
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | HDMI 1.4 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Дънна платка | RAM Слотове: 2 за DDR5 SO–DIMM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 1with PowerShare 2 x USB Type-C Thunderbolt 4.0 with Power Delivery 3.1 & DisplayPort 1.4a |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2x 2W вградени високоговорители, HD Audio, Realtek ALC3204 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot |
1x M.2 2230 слот за Wi-Fi/Bluetooth модул
1x M.2 2230 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.94 кг
Размери: 35.6 x 23.5 x 1.8 см Цвят: Сив |
| Батерия |
4-клетъчна литиево-йонна, 55Wh
65W захранващ адаптер Поддържа бързо зареждане: 0-50% за 30 минути |
| Операционна система | Windows 11 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | BTO507_PC16255_EMEA_32GB_1TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив