- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Pro 16 Plus(PB16250)
- Dell Pro 16 Plus PB16250 (ID: 875698)
Лаптоп Dell Pro 16 Plus PB16250 PB16250_C516G512GFIR_UBU_8GB_2TBSSD
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core 5 120U (10-ядрен) 5.0 GHz
8 GB DDR5 5200 MHz
2000GB M.2 NVMe SSD
16.0" 1920x1200 IPS матов
Intel® Iris™ Xe Graphics
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 875698
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 8GB RAM и 2TB SSD
1 30900 €
/
2 56018 лв.
Купи в комплект и спести
-
Dell Pro 16 Plus PB16250+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 30900 €/2 56018 лв.
Характеристики
| Серия | Pro 16 Plus(PB16250) |
| Процесор |
Intel® Core™ 5 120U (10-ядрен)
Базова честота:
3.80 GHz
Макс. честота:
5.0 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 8 GB 5200 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel® Iris™ Xe Graphics
Памет:
*Вградената карта работи като Intel® UHD Graphics при 1 плочка RAM памет (Single-channel), а като Intel® Iris™ Xe Graphics при 2 еднакви плочки (Dual-channel).
|
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1 x USB 3.2 Gen 1
1 x USB 3.2 Gen 1 захранващ порт 2 x USB 4 Type C / Thunderbolt 4 захранващ |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Kensington Nano Lock Slot TPM 2.0 |
| Други |
Тегло (кг): 1.85 кг
Цвят: Сребрист Размери (см): 36.2 x 25.3 x 1.99 см |
| Батерия |
3-клетъчна, литиево-йонна батерия, 55WHr
65W захранващ адаптер Type-C |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | PB16250_C516G512GFIR_UBU_8GB_2TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив