- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Pro Max 16(MC16250)
- Dell Pro Max 16 MC16250 (ID: 874618)
Лаптоп Dell Pro Max 16 MC16250 MC16250_U732G512GRTX500IRF_UBU_64GB_2TBSSD
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core Ultra 7 265H (16-ядрен) 5.3 GHz
64 GB DDR5 5600 MHz
2000 GB M.2 NVMe SSD
16.0" 1920x1200 IPS матов
NVIDIA RTX PRO 500 (6GB GDDR7)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
29 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 874618
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 64GB RAM и 2TB SSD
2 84900 €
/
5 57216 лв.
Купи в комплект и спести
-
Dell Pro Max 16 MC16250+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:2 84900 €/5 57216 лв.
Характеристики
| Серия | Pro Max 16(MC16250) |
| Процесор |
Intel Core Ultra 7 265H (16-ядрен)
Базова честота:
2.20 GHz
Макс. честота:
5.3 GHz
Размер на кеша:
24 MB
NPU:
до 13 TOPS
|
| RAM-памет | 64 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA RTX PRO 500 (6GB GDDR7)
Памет:
6GB GDDR7
|
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофон
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Дънна платка | Слотове: 2, Максимална памет: 64 GB |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
2x Thunderbolt 4 с Power Delivery и DisplayPort |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | Realtek ALC3329, 2 високоговорителя |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 2.20 кг
Размери: 35.8 x 25.6 x 1.5 cm, Цвят: Сив |
| Батерия | 6-клетъчна, литиево-йонна батерия, 96 Wh |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | MC16250_U732G512GRTX500IRF_UBU_64GB_2TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив