- Начало
- Лаптопи
- Dell
- Vostro 3515
- Dell Vostro 3515 (ID: 213041)
Лаптоп Dell Vostro 3515 N6300VN3515EMEA01_2201_UBU_250SSD
ID: 900213041
| Приложение | За широка употреба |
| Серия | Vostro 3515 |
| Процесор |
AMD Ryzen™ 7 3700U (4-ядрен)
Базова честота:
2.30 GHz
Макс. честота:
4.0 GHz
Размер на кеша:
4 MB
|
| RAM-памет | 16 GB 3200 MHz (1x16GB) Тип: DDR4 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | AMD Radeon Graphics |
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS матов
Макс. честота на опресняване:
60 Hz
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI |
|
| Камера | 720p HD Web Camera с интегриран микрофон |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5, 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| USB Портове |
2x USB 3.2 Type-A Gen 1
1x USB 2.0 |
| USB 2.0 | 1 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2 x 2W вградени високоговорителя, HD аудио, Realtek ALC3204 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot |
1x M.2 2230 slot for Wi-Fi
1x M.2 slot for 2230/2280 solid-state drive |
| Други |
Тегло: 1.70 кг
Цвят: Черен Размер: 35.9 x 23.6 x 1.8 см |
| Батерия | 3-клетъчна литиево-полимерна, 41Wh |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | N6300VN3515EMEA01_2201_UBU_250SSD |
Dell Vostro 3515 - Правете повече всеки ден

Производителността, от която се нуждаете
Ежедневните задачи изпълнени: Ежедневните задачи се изпълняват бързо и лесно с помощта на до AMD Ryzen 7 процесори.
Повече възможности: Двойните опции за съхранение позволяват, както гладкото представяне на SSD, така и големия капацитет на HDD.
Батерия, която издържа: С батерия от 41 или 54 Whr знаете, че можете да разчитате на Вашето устройство да издържи през целия ден.
Светкавично зареждане: Отвържете се от стената и получете безгрижно захранване в движение с 80% зареждане за един час, като използвате Express Charge.*
Превръщане на производителността в приоритет
Има какво да се види: 3-странната тясна рамка прави още по-завладяваща предната част на екрана, така че да можете да се съсредоточите повече върху работата.
Увеличете комфорта си: Голям тъчпад, 6.4% по-големи клавиши в сравнение с последното поколение* и повдигаща панта за по-ергономични ъгли на китката правят всичко по-приятно при използване. Освен това пантите за повдигане осигуряват увеличен въздушен поток, така че устройството Ви остава по-хладно.
Ефективни инструменти: Свършете работата по-бързо с цифровата клавиатура с 10 клавиша и клавиша за калкулатор, който отваря калкулатора само с едно докосване.
Ниска синя светлина: Софтуерната технология на Dell ComfortView намалява вредните емисии на синя светлина, за да улесни удълженото време на екрана за очите Ви.


Спокойствие за малкия бизнес
Свързване: Разнообразие от портове и слотове означава, че можете да се свържете с това, от което се нуждаете, когато Ви е необходимо.
Няма нужда от проливане на сълзи: Клавиатурата, устойчива на разливане, означава по-малко стрес, ако се случи инцидент.
TPM 2.0: Trusted Platform Module 2.0 е търговски чип за сигурност, инсталиран на дънната платка, който създава и съхранява пароли и ключове за криптиране. Той проверява дали лаптопът не е бил подправян преди зареждане и защитава Вашите данни срещу външни софтуерни атаки.*
Лесно и сигурно: Опционалният четец за пръстови отпечатъци с Windows Hello Ви позволява лесно и сигурно да влезете само с едно докосване.
Обединете своите устройства с Dell Mobile Connect
Останете фокусирани и свързани: Останете съсредоточени върху задачите, като взаимодействате с телефона си директно от Вашия лаптоп Dell - можете лесно да осъществявате обаждания, да изпращате текстови съобщения и да получавате известия.
Прехвърляйте файлове безпроблемно: Прехвърляйте файлове, снимки, видеоклипове, музика и документи между Вашия лаптоп и телефон без сложно съхранение в облак или тромави кабели.
Огледално устройство към лаптопа: Проектирайте екрана на Вашето устройство с Android или iOS на Вашия лаптоп и взаимодействайте с приложенията там.
Поддържайте поверителността си: Вашият телефон се свързва с Вашия лаптоп чрез защитената връзка от точка до точка, така че Вашите данни никога не се излагат чрез незащитени интернет връзки.*


Най-новото. Най-доброто.
Динамика, не е достатъчно, за да опише това дуо. Заедно Windows 11* и лаптопите Dell създават най-доброто в своя клас изживяване.
Нова перспектива: Вдъхновяващ нов дизайн и усещане създава по-спокойно изживяване.
Балансирайте живота си: Пренасочете работния си процес със Snap асистент. Или превключвайте между десктопи за по-голяма организация на отворените прозорци.
Животът е по-добър заедно: Обаждайте се, чатете и правете планове с Teams на Windows 11* директно от Вашия лаптоп, независимо на кой компютър, телефон или таблет са.*
*Опционално
*Спецификациите може да варират в зависимост от региона/модела
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.