- Начало
- Лаптопи
- HP
- Notebook 15
- HP 250R Notebook G9 (ID: 891295)
Лаптоп HP 250R Notebook G9 B39ZCAT_16GB_250SSD
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 891295
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
-
HP 250R Notebook G9+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:58900 €/1 15198 лв.
| Серия | Notebook 15 |
| Процесор |
Intel® Core™ 5 120U (10-ядрен)
Базова честота:
3.80 GHz
Макс. честота:
5.0 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 16 GB 3200 MHz DDR4 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Дисплей |
15.6" (39.62 cm) 1920x1080 IPS матов
Яркост:
250nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI | HDMI 1.4b |
| Камера | 720p HD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
2x USB Type-A 5Gbps signaling rate
1x USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot | 2x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Тегло: 1.74 кг
Размери: 35.8 x 24.2 x 2.0 см Цвят: Черен |
| Батерия | 3-клетъчна литиево-полимерна, 41Wh |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | Asus AX4600 Vivo 3-in-1 Backpack 16" - Black |
| Код на продукта | B39ZCAT_16GB_250SSD |
HP Notebook 15 - Елегантен, надежден лаптоп с необятен екран
Отрийте надеждния компютър, който ще отговори на всичките Ви изисквания. При създаването на компютрите HP се влагат надеждни технологии, мощност от следващо ниво и стабилна производителност, които превръщат списъците Ви със задачи за вършене в такива със свършени задачи.
Създаден, за да сте свързани
Произведен за сътрудничество с камера HP True Vision 4 със затвор за поверителност, два микрофона и усъвършенствано редуциране на шума.


Бъдете готови за днешния ден – и за всеки следващ
Бъдете подготвени всеки ден с надеждните процесори Intel и AMD, огромно място за съхранение, бързи връзки и предостатъчно памет.
Производителност, която поддържа темпото на ежедневието
Това устройство 6, регистрирано в EPEAT® Gold и сертифицирано по ENERGY STAR®, осигурява кристално качество на 15,6-инчов дисплей.


Преминете отвъд производителността, за да позволите на компютъра си да върши още повече задачи едновременно
Предлага повече от резултат на тест за производителност. Процесорите AMD Ryzen от 5000 серия и Intel Core™ от 13-то поколение усъвършенстват изчислителните технологии в реалния свят и осигуряват по-ефективна работа по няколко задачи едновременно.
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.