- Начало
- Лаптопи
- HP
- EliteBook 8 G1i 14 AI
- HP EliteBook 8 G1i 14 AI (ID: 843186)
Лаптоп HP EliteBook 8 G1i 14 AI AD4A1ET_64GB
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core Ultra 7 255U (12-ядрен) 5.2 GHz
64 GB DDR5 5600 MHz
1000 GB M.2 NVMe SSD
14.0" 1920x1200 IPS матов
Intel Graphics 4 Core
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
25 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 843186
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 64GB RAM
2 47900 €
/
4 84850 лв.
Купи в комплект и спести
-
HP EliteBook 8 G1i 14 AI+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:2 47900 €/4 84850 лв.
Характеристики
| Приложение | Бизнес и образование , С Windows |
| Серия | EliteBook 8 G1i 14 AI |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 7 255U (12-ядрен)
Базова честота:
2.00 GHz
Макс. честота:
5.2 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 64 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Graphics 4 Core |
| Дисплей |
14.0" (35.56 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| HDMI | HDMI 1.4b |
| Камера |
5.0MP Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Дънна платка |
Слотове: 2 SODIMM
Памет:
2 SODIMMx DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge)
1 USB Type-A (powered) 2 Thunderbolt 4 with USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1, HP Sleep and Charge) |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | Аудио от Poly Studio, двойни стерео високоговорители с дискретни усилватели, интегрирани двойни микрофони |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Сигурност | Четец за пръстови отпечатъци |
| Други |
Тегло: 1.39 кг
Размери: 31.6 x 22.2 x 1.2 см Цвят: Сребрист |
| Батерия | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 62 Wh |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | AD4A1ET_64GB |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив