- Начало
- Лаптопи
- HP
- ZBook X G1i 16
- HP ZBook X G1i 16 (ID: 874538)
Лаптоп HP ZBook X G1i 16 B72WRET_500SSD
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core Ultra 7 255H (16-ядрен) 5.1 GHz
32 GB DDR5 5600 MHz
500GB M.2 NVMe SSD
16.0" 1920x1200 800nits 100%sRGB
Intel® Arc™ 140T GPU
Windows 11 Pro (64-bit)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
30 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900874538
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Операционна система
Без операционна система
- 8100 €
/
- 15842 лв.
Windows 11 Pro
Включена цена (
)
8100 €
/
15842 лв.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
500GB SSD
2 96000 €
/
5 78926 лв.
Купи в комплект и спести
-
HP ZBook X G1i 16+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:2 87900 €/5 63083 лв.
Характеристики
| Серия | ZBook X G1i 16 |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 7 255H (16-ядрен)
Базова честота:
2 GHz
Макс. честота:
5.1 GHz
Размер на кеша:
24MB
NPU:
до 13 TOPS
|
| RAM-памет | 32GB 5600MHz (1x32GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel® Arc™ 140T GPU |
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 1920x1200 800nits 100%sRGB
Яркост:
800nits
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | Yes (SD Card) |
| Камера |
5.0MP Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (charging)
1 USB Type-A 5Gbps signaling rate |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата Без кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2 вградени високоговорителя, Аудио от Bang & Olufsen, HP Audio Boost |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Портове | SIM card |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Kensington Nano Lock Slot TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 2.04 кг
Размери: 35.9 x 25.1 x 2.3 cm Цвят: Сив |
| Батерия | 6-клетъчна литиево-полимерна, 83Wh |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | Asus AX4600 Vivo 3-in-1 Backpack 16" - Black |
| Код на продукта | B72WRET_500SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив