- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 (ID: 833908)
Лаптоп Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10 83JM0038BM_2TBSSD
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 900833908
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
-
Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 59900 €/3 12737 лв.
| Серия | IdeaPad 5 Pro |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 7 255H (16-ядрен)
Базова честота:
2 GHz
Макс. честота:
5.1 GHz
Размер на кеша:
24MB
NPU:
до 13 TOPS
|
| RAM-памет | 24 GB 8533 MHz: LPDDR5X |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel® Arc™ 140T GPU |
| Дисплей |
16" (40.64 cm) 2880x1800 OLED 120Hz лъскав
Макс. честота на опресняване:
120Hz
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) Always On 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио |
2 вградени високоговорителя с технология Smart Amplifier
AI технология за потискане на шума Hi-Res сертификат Dolby Atmos |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | No Onboard Ethernet |
| Портове | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1);1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On;2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1;1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz;1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm);1x SD card reader;Various docking solutions supported via Thunderbolt™ |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Тегло: 1.72 кг
Размери: 36.0 x 24.9 x 1.6 см Цвят: Сив |
| Батерия |
Вградена 3-клетъчна, литиево-йонна батерия, 84Wh
100W Type-C захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 83JM0038BM_2TBSSD |

IdeaPad 5 Pro - Разширете хоризонта си
IdeaPad 5 Pro е оптимизиран за стрийминг и развлечения, предлагайки невероятна визуализация на своя QHD дисплей. Мощни процесори Intel Core до 12-то поколение осигуряват висока производителност, докато Dolby Atmos® създава дълбоко завладяващо изживяване, включващо движещи се 3D аудио ефекти. Плюс това, клавиатурата разполага с по-голям трактпад и е прецизно проектирана с превключватели за меко кацане за по-добро усещане и подобрен тактилен контрол и точност - допълнителна подсветка.
Вижте повече от всичко
С 400 нита, опционалният QHD дисплей от 2.8k този лаптоп е достатъчно ярък, за да гледате на открито, дори при пряка слънчева светлина. Неговите тесни рамки дават повече от 90% съотношение на активния екран, така че можете да се съсредоточите върху ярката продукция на неговата 100% sRGB висока цветова гама.


Производителност без ограничения
IdeaPad 5 Pro се справя отлично с възпроизвеждането на най-новите заглавия игри или рендирането на тежки графики. До мобилен процесор Intel Core i7, до 16GB LPDDR5 памет и с дискретна графика до NVIDIA GeForce RTX 2050 или Intel Arc A370M осигуряват ускорена производителност.
Влизане без докосване с IR камера
Започнете по-бързо, като просто отворите капака на вашия IdeaPad 5 Pro. След това, благодарение на инфрачервената камера с лицево разпознаване, се наслаждавате на мигновено влизане с нулево докосване.


Минути за зареждане. Часове за стрийминг предаване
Останете зарядното за по-дълго настрани, благодарение на целодневния живот на батерията. Когато се нуждаете от енергия, влезте в режим на бързо зареждане за 15 минути и ще получите още два часа живот на батерията.
Върхово представяне. Безкрайни възможности.
Създайте. Играйте. Работете. Образовайте се. Забавлявайте се. Възможностите са безкрайни. Бъдете навсякъде, отидете навсякъде. Мобилните процесори Intel Core до 12-то поколение захранват ултратънките лаптопи, които предлагат изключителна производителност, удивителен живот на батерията и модерни функции, от които се нуждаете в движение. Защо да се задоволявате с нещо по-малко?

*Спецификациите може да варират в зависимост от региона/модела
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.