- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- IdeaPad Slim 5(Gen10)
- lenovo IdeaPad Slim 5 15ARP10 (ID: 841350)
Лаптоп lenovo IdeaPad Slim 5 15ARP10 83J30054BM
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
AMD Ryzen 7 7735HS (8-ядрен) 4.75 GHz
16 GB LPDDR5x 6400 MHz
512 GB M.2 NVMe SSD
16.0" 1920x1200 IPS матов
AMD Radeon 680M
Windows 11 Pro (64-bit)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900841350
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Операционна система
Без операционна система
- 8100 €
/
- 15842 лв.
Windows 11 Pro
Включена цена (
)
8100 €
/
15842 лв.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
Базов
84000 €
/
1 64290 лв.
Купи в комплект и спести
-
lenovo IdeaPad Slim 5 15ARP10+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:75900 €/1 48447 лв.
Характеристики
| Серия | IdeaPad Slim 5(Gen10) |
| Процесор |
AMD Ryzen 7 7735HS (8-ядрен)
Базова честота:
3.20 GHz
Макс. честота:
4.75 GHz
Размер на кеша:
16 MB
|
| RAM-памет | 16GB 6400MHz Тип: LPDDR5x |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 512GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | AMD Radeon 680M |
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | No Onboard Ethernet |
| Портове | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1);1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On;2x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4;1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz;1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm);1x microSD card reader;Various docking solutions supported via USB-C® |
| M.2 slot | 2x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност | Microsoft® Pluton TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.49 кг
Размери: 33.9 x 23.6 x 1.5 cm Цвят: Зелен |
| Батерия | 4-клетъчна литиево-йонна, 70Wh |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 83J30054BM |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив