- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- IdeaPad Slim 5(Gen 9)
- Lenovo IdeaPad Slim 5 16IMH9 (ID: 697838)
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 5 16IMH9 83DC002KBM
изчерпано
Intel Core Ultra 5 125H (14-ядрен) 4.50 GHz
32 GB LPDDR5X 7467MHz
512 GB M.2 NVMe SSD
16.0" 1920x1200 IPS 300nits матов
Intel Arc 7 Core
Windows 11 Pro (64-bit)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
11 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900697838
Операционна система
Без операционна система
- 8100 €
/
- 15842 лв.
Windows 11 Pro
Включена цена (
)
8100 €
/
15842 лв.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
Базов
1 01100 €
/
1 97734 лв.
Характеристики
| Серия | IdeaPad Slim 5(Gen 9) |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 5 125H (14-ядрен)
Базова честота:
1.20 GHz
Макс. честота:
4.50 GHz
Размер на кеша:
18 MB
|
| RAM-памет | 32GB 7467MHz onboard Тип: LPDDR5X |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 512GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel Arc 7 Core
Памет:
*За използване на възможностите на Intel Arc Graphics е необходимо системата да е с поне 16 GB dual-channel RAM памет, в противен случай ще функционира като Intel Graphics.
|
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 1920x1200 IPS 300nits матов
Яркост:
300nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | RJ-45 |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата ToF сензор |
| Дънна платка |
Max supported RAM: 32 GB
Памет:
, поддържа до 32 GB
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB Портове |
2x USB 3.2 Type-A Gen 2
2x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | 2 вградени стерео високоговорителя, интегриран микрофон |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Портове | 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 free) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Kensington Lock Slot TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.82 кг
Цвят: Син Размер: 35.6 x 25.1 x 1.7 см |
| Батерия | 4-клетъчна литиево-йонна, 76WHrs |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 83DC002KBM |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка