- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- ThinkBook 16(G9)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 AHP (ID: 888338)
Лаптоп Lenovo ThinkBook 16 G9 AHP 21UT000QBM_2TBSSD
Топ цена
AMD Ryzen 7 250 (8-ядрен) 5.1GHz
32 GB DDR5 5600 MHz
2000GB M.2 NVMe SSD
16.0" 1920x1200 IPS 400nits матов
AMD Radeon 780M
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 888338
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 2TB SSD
97900 €
/
1 91476 лв.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo ThinkBook 16 G9 AHP+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:97900 €/1 91476 лв.
Характеристики
| Серия | ThinkBook 16(G9) |
| Процесор |
AMD Ryzen™ 7 250 (8-ядрен)
Макс. честота:
5.1GHz
Размер на кеша:
8MB
NPU:
до 16 TOPS
|
| RAM-памет | 32GB 5600MHz (2x16GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | AMD Radeon 780M |
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 1920x1200 IPS 400nits матов
Яркост:
400nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове |
1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
1x USB-A (USB 5Gbps) 2x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4a |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | Стерео високоговорители 2W x2, Dolby® Audio™, High Definition (HD) Audio Realtek® ALC3287 кодек |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| M.2 slot |
1x M.2 2242 слот за Solid-State Drive (SSD)
1x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Kensington Nano Lock Slot TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.70 кг
Размери: 35.6 x 25.4 x 1.8 см Цвят: Сив |
| Батерия | 3-клетъчна литиево-полимерна, 48Wh |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 21UT000QBM_2TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив