- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- ThinkBook 16p(Gen 6)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 ADR (ID: 900661)
Лаптоп Lenovo ThinkBook 16p G6 ADR 21U0000SBM_64GB_250SSD
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
AMD Ryzen 9 8940HX (16-ядрен) 5.3 GHz
64 GB DDR5 5200 MHz
250GB M.2 NVMe SSD
16.0" 2560x1600 IPS матов 165Hz
NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8GB GDDR7)
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
27 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900661
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 64GB RAM и 250GB SSD
2 68900 €
/
5 25923 лв.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo ThinkBook 16p G6 ADR+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:2 68900 €/5 25923 лв.
Характеристики
| Серия | ThinkBook 16p(Gen 6) |
| Процесор |
AMD Ryzen 9 8940HX (16-ядрен)
Базова честота:
2.4 GHz
Макс. честота:
5.3 GHz
Размер на кеша:
L3 - 64 MB
|
| RAM-памет | 64 GB 5200 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 250GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8GB GDDR7)
Памет:
8GB GDDR7
|
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 2560x1600 IPS 165Hz матов
Яркост:
350nits
Макс. честота на опресняване:
165Hz
Цветова гама:
100% sRGB
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера | 720p HD IR Web Camera с 2 интегрирани микрофона, Privacy Shutter |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7, 802.11be, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB Портове | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On 2x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 95-100W and DisplayPort™ 2.1 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио |
Стерео високоговорители, 2W x2, Nahimic Audio
High Definition (HD) Аудио, кодек Realtek® ALC3287 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| M.2 slot | 2x M.2 2280 слот за Solid-State Drive (SSD) |
| Сигурност |
TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви
Kensington Lock |
| Други |
Тегло: 2.15 кг
Размери: 35.5 x 25.6 x 1.9 см Цвят: Сив |
| Батерия |
3-клетъчна вградена, 85Wh
300W захранващ адаптер |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 21U0000SBM_64GB_250SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка