- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- ThinkPad L16(Gen 2)
- Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 (Intel) (ID: 854378)
Лаптоп Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 (Intel) 21SA001FBM_64GB_500SSD
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core Ultra 5 225U (12-ядрен) 4.8 GHz
64 GB DDR5 5600 MHz
500GB M.2 NVMe SSD
16.0" 1920x1200 IPS матов
Intel Arc 4 Core
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
20 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 854378
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 64GB RAM и 500GB SSD
1 99900 €
/
3 90970 лв.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 (Int+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 99900 €/3 90970 лв.
Характеристики
| Приложение | С Windows |
| Серия | ThinkPad L16(Gen 2) |
| Процесор |
Intel® Core™ Ultra 5 225U (12-ядрен)
Макс. честота:
4.8 GHz
Размер на кеша:
12 MB
NPU:
до 12 TOPS
|
| RAM-памет | 64 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 500GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel Arc 4 Core
Памет:
*За използване на възможностите на Intel Arc Graphics е необходимо системата да е с поне 16 GB dual-channel RAM памет, в противен случай ще функционира като Intel Graphics.
|
| Дисплей |
16.0" (40.64 cm) 1920x1200 IPS матов
Яркост:
400nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
45% NTSC
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Дънна платка |
Total RAM slots: 2 Empty RAM slots: 1 Max supported RAM: 64 GB
Памет:
2x DDR5 слотове за памет, поддържа до 64 GB
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) Always On |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | Стерео високоговорители, 1,5 W x2, аудио с висока разделителна способност (HD), кодек Senary SN6147 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Портове | 1 x Nano-SIM card (1 free) |
| Сигурност |
Четец за пръстови отпечатъци
Kensington Nano Lock Slot TPM 2.0 |
| Други |
Тегло: 1.79 кг
Размери: 35.8 x 23.3 x 2.4 см Цвят: Черен |
| Батерия | Вградена литиево-полимерна батерия 57Wh |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 21SA001FBM_64GB_500SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив