- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- ThinkPad X1 Extreme
- Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 4 (ID: 583497)
Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 4 20Y5001UBM_16GB_2TBSSD
ID: 583497
| Приложение | Бизнес и образование , С Windows , За широка употреба , Графичен дизайн |
| Серия | ThinkPad X1 Extreme |
| Процесор |
Intel® Core™ i7-11800H (8-ядрен)
Базова честота:
2.30 GHz
Макс. честота:
4.60 GHz
Размер на кеша:
24 MB
|
| RAM-памет | 16 GB 3200 MHz DDR4 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA GeForce RTX 3060 (6GB GDDR6)
Памет:
6 GB
Тип памет:
GDDR6
|
| Дисплей |
16" (40.64 cm) 3840x2400 IPS матов
Яркост:
600nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
Цветова гама:
100% Adobe RGB, HDR400, Dolby Vision
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port | Без вграден LAN порт |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Камера |
1080p FullHD Web Camera с 2 интегрирани микрофона
IR уеб-камера за лицево разпознаване Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB Портове |
1x USB 3.2 Type-A Gen 1
1x USB 3.2 Type-A Gen 1 (Always On) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (поддържа трансфер на данни, Power Delivery 3.0 и DisplayPort 1.4) |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио |
2x 2W вградени стерео високоговорители
HD Audio с Dolby Atmos и аудио обработка от Realtek ALC3306 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Сигурност |
Стерео високоговорители, 2W x2, оптимизирани с Dolby® Atmos®
High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| Други |
Тегло: 1.81 кг
Размери: 35.9 x 25.4 x 1.8 см Цвят: Черен |
| Батерия |
Вградена литиево-полимерна батерия 90Wh
Поддържа Rapid Charge (зареждане до 80% за 1 час) |
| Операционна система |
Windows 10 Pro
*Възможност за безплатен ъпгрейд до Windows 11 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 20Y5001UBM_16GB_2TBSSD |
Lenovo ThinkPad X1 Extreme G4 е висококачествен лаптоп, който ви помага да изпълните всяка ваша задача с лекота. Той ви гарантира, че може да работите ефективно и ефикасно, независимо дали се намирате у дома, в офиса или сте в движение. Този лаптоп има изключително компактни размери и леко тегло, което ви гарантира максимална гъвкавост и удобство, когато искате да го вземете със себе си и да се наслаждавате на множеството му функционалности, когато работите извън офиса. Освен това този лаптоп има стилен и модерен дизайн, който ви гарантира, че ще се отличите със стила си, където и да се намирате. Lenovo ThinkPad X1 Extreme G4 разполага с 16-инчов WQUXGA(3840x2400) IPS AG дисплей, който ви осигурява прекрасна картина без досадни отблясъци, независимо от заобикалящата ви светлина и ъгъла под който гледате екрана. Високата резолюция на дисплея му ви гарантира подобрено визуално изживяване и изображения с ясни и ярки цветове. Освен това ултра тънките рамки на дисплея му ви гарантират подобрено визуално изживяване и по-голямо зрително поле. Този лаптоп разполага с висококачествена графична карта, мощен процесор и подобрена памет, които ви гарантират перфектна функционалност, дори когато работите с множество програми и приложения едновременно. Lenovo ThinkPad X1 Extreme G4 е тестван спрямо 12 военни стандарта и е преминал през повече от 200 качествени проверки, които ви гарантират перфектната му функционалност, независимо от условията в които го използвате. Освен това лаптопът издържа на удари и на напръскване с течности.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.