- Начало
- Лаптопи
- Lenovo
- V14(Gen 5)
- Lenovo V14 G5 IRL (ID: 876292)
Лаптоп Lenovo V14 G5 IRL 83GU006YBM_16GB_2TBSSD
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core i5-13420H (8-ядрен) 4.60 GHz
16 GB DDR5 5200 MHz
2000GB M.2 NVMe SSD
14" 1920x1080 TN 250nits матов
Intel® Iris™ Xe Graphics
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 876292
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 16GB RAM и 2TB SSD
85900 €
/
1 68006 лв.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo V14 G5 IRL+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:85900 €/1 68006 лв.
Характеристики
| Серия | V14(Gen 5) |
| Процесор |
Intel Core i5-13420H (8-ядрен)
Базова честота:
2.10 GHz
Макс. честота:
4.60 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 16 GB 5200 MHz DDR5 оперативна памет |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
Intel® Iris™ Xe Graphics
Памет:
*Вградената карта работи като Intel® UHD Graphics при 1 плочка RAM памет (Single-channel), а като Intel® Iris™ Xe Graphics при 2 еднакви плочки (Dual-channel).
|
| Дисплей |
14" (35.56 cm) 1920x1080 TN 250nits матов
Яркост:
250nits
Макс. честота на опресняване:
60Hz
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Четец за карти | SD Card Reader |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера |
720p HD с 2 интегрирани микрофона
Плъзгащ се протектор, покриващ камерата |
| Дънна платка | RAM Слотове: 2 за DDR5 SO–DIMM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth® 5.2 |
| USB Портове |
2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB Power Delivery (20V only) and DisplayPort™ 1.2 |
| Клавиатура |
Без цифрова клавиатура
БДС кирилизация на клавиатурата |
| Аудио | Стерео високоговорители, 1,5 W x2, аудио с висока разделителна способност (HD), кодек Senary SN6147 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Тегло: 1.37 кг
Цвят: Сив Размер: 32.4 x 21.4 x 1.8 см |
| Батерия | 3-клетъчна, литиево-йонна батерия, 47 Wh |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 83GU006YBM_16GB_2TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив