- Начало
- Лаптопи
- MSI
- Katana 17 B14W
- MSI Katana 17 HX B14WGK-223XBG (ID: 899596)
Лаптоп MSI Katana 17 HX B14WGK-223XBG 9S7-17L791-223
Промоция
12.05 - 31.05
Intel Core i9-14900HX (24-ядрен) 5.8 GHz
32 GB DDR5 5600 MHz
1000 GB M.2 NVMe SSD
17.3" 2560x1440 QHD IPS матов 240Hz
NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8GB GDDR7)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
20 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 899596
2 02900 €
спести 9000 €
1 93900 €
/
3 79235 лв.
Допълнително избрани опции:
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
-9000 €
Базов
1 93900 €
/
3 79235 лв.
Купи в комплект и спести
-
MSI Katana 17 HX B14WGK-223XBG+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
=Добави Софтуери- %
-
Купи комплектаЦена:1 93900 €/3 79235 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски , Best Seller |
| Серия | Katana 17 B14W |
| Процесор |
Intel Core i9-14900HX (24-ядрен)
Базова честота:
2.2 GHz
Макс. честота:
5.8 GHz
Размер на кеша:
36 MB Intel® Smart Cache
|
| RAM-памет | 32GB 5600MHz (2x16GB) Тип: DDR5 |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта |
NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8GB GDDR7)
Памет:
8GB
Тип памет:
GDDR7
|
| Дисплей |
17.3" (43.94 cm) 2560x1440 QHD IPS матов
Макс. честота на опресняване:
240Hz
Цветова гама:
100% sRGB
|
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Камера | 720p HD Web Camera с 2 интегрирани микрофона |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB Портове |
1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0)
3x Type-A USB3.2 Gen2 |
| Клавиатура |
Пълноразмерна с цифрова клавиатура
Подсветка на клавиатурата с 4 различни RGB зони БДС кирилизация на клавиатурата Copilot бутон |
| Аудио | 2x 2W вградени стерео високоговорители |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други | Тегло: 2.70 кг Размери: 39.8 x 27.6 x 2.8 см Цвят: Черен |
| Батерия |
Вградена 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 75Wh
240W захранващ адаптер |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 9S7-17L791-223 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка