- Начало
- Офис оборудване
- Метални шкафове
- Carmen
- Метален шкаф Carmen CR-1002 J - сив (ID: 904687)
Метален шкаф Метален шкаф Carmen CR-1002 J - сив 3580191_1
Тип: За документи
Материал: Праховобоядисан метал
Височина: 185 см
Ширина: 90 см
Брой рафтове: 4 бр.
Тегло: 53.50 kg
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904687
Характеристики
| Тип | За документи |
| Материал | Праховобоядисан метал |
| Покритие | Гладко |
| Цвят | Светлосив (RAL 7035) |
| Заключване | да |
| Ширина | 90 см |
| Дълбочина | 40 см |
| Височина | 185 см |
| Брой рафтове | 4 бр. |
| Регулируема височина на рафтове | да |
| Glass doors | да |
| Sliding doors | да |
| Тегло | 53.50 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 3580191_1 |
Виж повече
Допълнителна информация
Метален шкаф Carmen CR-1002 J предлага сигурност и функционалност за съхранение на документи и вещи в офиса или дома. Изработен е от висококачествен метал с прахово боядисано покритие, осигуряващо издръжливост. Шкафът разполага с надеждна заключваща система и просторни отделения, подходящи за оптимална организация. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Пловдив, ул. "Нестор Абаджиев" № 13 |
| Уебсайт | https://www.carmen.bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка