- Начало
- Офис оборудване
- Метални шкафове
- Carmen
- Метален шкаф Carmen CR-1236 J - сив (ID: 902288)
Метален шкаф Метален шкаф Carmen CR-1236 J - сив 3580007_5
Тип: За документи
Материал: Праховобоядисан метал
Височина: 198 см
Ширина: 90 см
Брой рафтове: 5 бр.
Тегло: 52.00 kg
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902288
Характеристики
| Тип | За документи |
| Материал | Праховобоядисан метал |
| Покритие | Гладко |
| Цвят | Светлосив (RAL 7035) |
| Заключване | да |
| Ширина | 90 см |
| Дълбочина | 40 см |
| Височина | 198 см |
| Брой рафтове | 5 бр. |
| Регулируема височина на рафтове | да |
| Вместимост стандартни класьори А4 - 7 см | 65 бр. |
| Тегло | 52.00 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 3580007_5 |
Виж повече
Допълнителна информация
Метален шкаф CR-1236 J от серията метални шкафове на Carmen разполага с две метални врати и рафтове с регулируема височина. Системата от метални мебели на Carmen включва офис контейнери, метални гардероби за съблекалня, метални контейнери, метални шкафове за документи, кардекс и други. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Пловдив, ул. "Нестор Абаджиев" № 13 |
| Уебсайт | https://www.carmen.bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка