Микрофон HAMA Аудио микрофон “Jam Star”. 6.3мм адаптер, 3м кабел HAMA-46004
Връзка: С кабел
Дължина на кабела: 3 м
Интерфейс: Audio jack 3.5 mm
Насоченост: Еднопосочен
Характеристики
| Тип | Динамичен |
| Насоченост | Еднопосочен |
| Честотна характеристика | 100 Hz - 10 kHz |
| Импеданс | 600 Ω |
| Дължина на кабела | 3 м |
| Връзка | С кабел |