Връзка: С кабел
Дължина на кабела: 2.5 м
Интерфейс: Audio jack 3.5 mm, 6.35 mm жак
Насоченост: Еднопосочен
Чувствителност: -75 dB
Характеристики
| Тип | Динамичен |
| Подходящо за | Пряко предаване, Конференция |
| Насоченост | Еднопосочен |
| Чувствителност | -75 dB |
| Честотна характеристика | 100 Hz - 10 kHz |
| Импеданс | 600 Ω |
| Дължина на кабела | 2.5 м |
| Връзка | С кабел |