Микрофон HAMA Динамичен микрофон „Party“, кабел жак 2.5 м, адаптер, вкл./изкл. HAMA-46000
Дължина на кабела: 2.5 м
Интерфейс: Audio jack 3.5 mm
Насоченост: Омнидиректен
Характеристики
| Тип | Динамичен |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Честотна характеристика | 100 Hz - 10 kHz |
| Импеданс | 600 Ω |
| Дължина на кабела | 2.5 м |