Микрофон HAMA Аудио микрофон “Vocal Pro”, жак 6.35 mm, 3 m, On / Off бутон HAMA-46006
Връзка: С кабел
Дължина на кабела: 3 м
Интерфейс: 6.35 mm жак
Насоченост: Еднопосочен
Характеристики
| Тип | Динамичен |
| Подходящо за | Музика на живо |
| Насоченост | Еднопосочен |
| Честотна характеристика | 100 Hz - 10 kHz |
| Импеданс | 600 Ω |
| Дължина на кабела | 3 м |
| Връзка | С кабел |
| Интерфейс | 6.35 mm жак |