- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Микрофони
- JBL
- JBL EASYSING MICS Two wireless AI-powered microphones with real-time vocal removal (ID: 901939)
Микрофон JBL EASYSING MICS Two wireless AI-powered microphones with real-time vocal removal JBLEASYSINGMICS
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Връзка: Безжично
Интерфейс: USB Type-C
Насоченост: The cardioid pickup pattern...
Чувствителност: 59dBA
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901939
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Тип | Динамичен |
| Подходящо за | Audio system |
| Насоченост | The cardioid pickup pattern of these mics deliver a warm, clear, and crisp vocal sound that’s designed to make everyone sound their best over any JBL PartyBox |
| Чувствителност | 59dBA |
| Честотна характеристика | 50 – 15000Hz |
| Намаляване на шума | A shock mount system minimizes the sound of the mics passing from one hand to another, while a built-in pop filter eliminates any extraneous breathing sounds that you don’t want to be part of your performance |
| Конектор | USB Type-C |
| Връзка | Безжично |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Source | Глас |
| Употреба | Домашна употреба |
| Цвят | Black |
| Съвместимост | Compatible with all PartyBox speakers |
| Други характеристики | Microphone rechargeable battery: 240 mAh, 3.7 V Li-ion polymer battery; Microphone battery charge time: < 3.5 hours in off mode |
| Размери | Microphone: 45.5 x 42.7 x 224.5 mm; Dongle: 24 x 15.6 x 45.4 mm |
| Тегло | Microphone: 195 g; Dongle: 12 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | JBLEASYSINGMICS |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +44 161 222 3325 |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://eu.jbl.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка