- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Микрофони
- Trust
- TRUST GXT234W Yunix (ID: 886161)
Микрофон TRUST GXT234W Yunix 25374
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 886161
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Тип | Condenser |
| Подходящо за | Laptop, PC |
| Насоченост | Cardioid |
| Чувствителност | 100 dB |
| Честотна характеристика | 100 Hz - 16 kHz |
| Импеданс | 2200 Ohm |
| Конектор | 3.5 mm, USB-A |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Задно осветяване | RGB |
| Стойка | Desk stand |
| Функции | Microphone mute, lights on/off |
| Цвят | White |
| Размери | 55 x 55 x 108 mm |
| Тегло | 216 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 25374 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт | http://www.trust.com/en |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка