- Начало
- Оптични уреди и измервателни инструменти
- Микроскопи
- Kelvin
- Фото Levenhuk Kelvin Touch KM7 (ID: 907846)
Микроскоп Фото Levenhuk Kelvin Touch KM7 86718
ID: 907846
| Тип | биологичен, цифрови |
| Подходящо за | училищен/образователен |
| Употреба | начинаещи |
| Монтаж и инсталиране | лесно |
| Technique | на светлото поле |
| Head | 7-инчов цветен сензорен екран с течнокристален дисплей, възможност за накланяне |
| Head angle | регулируем, от 0° до 90° |
| Revolver | за 3 обектива |
| Увеличение, x | 50 — 1900 x |
| Фокусиране | коаксиално, грубо (0,4 mm) и фино (0,002 mm) |
| Diaphragm | дискова диафрагма (6 апертури) |
| Objectives | ахроматични: 4x/0,10, 10x/0,25, 40x/0,65; парфокално разстояние: 35 mm |
| Материал на оптиката | оптично стъкло |
| Condenser | N.A. 0,65 |
| Light source type | светодиодно |
| Light source | с колектор, светодиодна 0,2 W |
| Light source placement | двойно |
| Brightness control |
|
| Запис | да |
| Maximum resolution | снимки: 3672x2160 px (4K); видео: 2560x1440 px (2K) с 30 fps |
| Video format | *.mp4 |
| Image format | *.jpeg |
| Camera sensor | 1/3" CMOS |
| Stage | 105×95 мм. |
| Stage features | механична двуслойна с държач на образци, измервателна скала и нониусна скала |
| Портове | HDMI, USB (връзка с компютър), USB Тип-C (захранване), слот за SD карта |
| Размери на продукта | 34x28x25 cm см. |
| Системни изисквания | за компютър: Windows 7 и по-нови; за смартфони: iOS 15.6 и по-нови, Android 13 и по-нови, HarmonyOS 5.0 и по-нови |
| Захранване | 110–220 V чрез USB кабел и мрежов адаптер 5 V, 2 A, една батерия 18650 2600 mA·h |
| Материал | пластмаса, метал |
| Тегло | 3.005 kg кг. |
| Други характеристики | живот на батерията: 1 час, време на зареждане: 3 часа |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 86718 |
Levenhuk Kelvin Touch KM7 е изключително лесен за употреба фотомикроскоп със сензорен дисплей и Wi-Fi. Забравете за сложните настройки. Насладете се на интуитивни органи за сензорно управление и удобно гледане на всяко устройство. Изследвайте Вашите образци директно на 7-инчовия сензорен екран, свържете се с компютър, предавайте изображението на живо на iPhone или устройства с Android през Wi-Fi или го подавайте към телевизор. Споделяйте откритията си в социалните мрежи или организирайте демонстрации на живо за цяла зала. Всеки получава място на първия ред!
Микроскопът прави невероятни 4K снимки и кристални 2K видеозаписи. Независимо от това дали водите научен блог, създавате образователни филми или подготвяте презентация, вашето съдържание ще изглежда впечатляващо. За максимално удобство се свържете чрез Wi-Fi и управлявайте всички настройки за правене на снимки дистанционно от мобилното приложение.
Регулирайте увеличението чрез въртене на обективите или чрез цифрово увеличение – до 1900x. Започнете с малко увеличение за изучаване на повърхността на старинни монети, структурата на минерали или обвивките на насекоми. Повишете увеличението и ще се появи впечатляващият скрит свят на микроорганизмите. Прецизната двустепенна система за фокусиране осигурява отлична отчетливост на изображението при всяко увеличение.
Регулирайте осветлението за всеки образец за секунди. Пропуснете светлината през прозрачни образци или изучавайте детайлите на повърхността на непрозрачни обекти. Двойното осветление осигурява светлина отгоре и отдолу, с регулируема яркост. Механичната предметна маса мести плавно Вашия образец по две оси, което улеснява локализирането на представляващата интерес зона и отличното очертаване на същата.
Микроскопът работи с променливотоково захранване или с вградена батерия. Пълното зареждане Ви осигурява около час безжична работа и са необходими не повече от три часа за зареждане.
Основни характеристики:
- Гледайте микросвета на всяко предпочитано от Вас устройство, включително на вградения екран, Вашия смартфон, телевизор или компютър
- Снимайте образците си с невероятното 4K качество на снимките и записвайте изследванията си чрез 2K видеозапис
- Свържете се чрез Wi-Fi и управлявайте камерата чрез мобилното приложение. Необходими са само няколко докосвания на екрана, за да направите перфектната снимка.
- Обработвайте изображения чрез безплатния компютърен софтуер или подавайте изображението на живо към телевизор чрез HDMI
- Вижте всичко чак до клетъчно ниво с увеличение до 1900x
- Професионален клас механична предметна маса, двойно осветление и грубо/фино фокусиране
- Работи с променливотоково захранване или батерия, което го прави идеален за домашна употреба и екскурзии
- Напълно съвместим е с iPhone и устройства с Android без ограничения
Комплектът включва:
- Фотомикроскоп с Wi-Fi и сензорен екран с течнокристален дисплей
- Покривало против прах
- Захранващ кабел USB
- Захранващ адаптер
- Карта памет 16 GB
- Ръководство за потребителя и гаранция
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.