- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Ajazz
- Ajazz професионална AJ179 PRO - Wireless Gaming Mouse - 8K (ID: 905005)
Мишка Ajazz професионална AJ179 PRO - Wireless Gaming Mouse - 8K AJ179-PRO-BK
код TECH26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 905005
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Ajazz професионална AJ179 PRO+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:4300 €/8410 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Тип | Wireless, Геймърска, За лява и дясна ръка, Оптична |
| Връзка | Bluetooth, USB, Безжично |
| Сензор | PAW3395 |
| Чувствителност | 26000 dpi |
| Бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | 6, Да |
| Честота на опресняване | 8000 Hz |
| Дължина на кабела | 150 cm |
| Подсветка | RGB, Да |
| Размери | 118.1 x 63.1 x 37.7 mm |
| Тегло | 58 g |
| Цвят | Черна |
| Характеристики | 400 mAh Battery capacity, Full-Range Ice- Feel Coating, Magnetic Charging Base |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | AJ179-PRO-BK |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ179-PRO-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Finger Tip Grip Palm Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Royuan |
| СЕНЗОР | PAW3395 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| LIFT OFF DISTANCE (LoT) | 1 mm |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Huano Green Shell White Dot Transparent Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 118.1 x 63.1 x 37.7 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 58 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic Charging Base Full-Range Ice- Feel Coating 400 mAh Battery capacity |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412983351 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 2104-1, Block A, Zhongji Low-orbit Satellite Internet of Things Industrial Park, Keneng Road, Dongkeng Community, Fenghuang Street, Guangming District, Shenzhen |
| Уебсайт | https://www.a-jazz.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив