- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Asus
- ASUS ROG Gladius II Core gaming mouse (ID: 632041)
Мишка ASUS ROG Gladius II Core gaming mouse 90MP01D0-B0UA00
изчерпано
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 632041
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Тип | Mouse |
| Orientation | Right-handed |
| Връзка | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Технология | Optical |
| Производителност | 30 G maximum acceleration, up to 220 inches per second |
| DPI | 6200 dpi |
| Функции | Easy-swap switch socket, separate right/left buttons, ASUS Aura Sync RGB LED, Pixart PAW 3327 optical gaming sensor |
| Съвместими операционни системи | Windows 10 (32/64 bits) |
| Височина | 4.5 cm |
| Ширина | 6.7 cm |
| Дълбочина | 12.6 cm |
| Тегло | 92.5 g |
| Цвят | Black |
| Включен софтуер | ROG Armoury II |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 90MP01D0-B0UA00 |
Виж повече
Допълнителна информация
- Gaming-grade performance
With a gaming-grade PAW3327 optical sensor, ROG Gladius II Core is the perfect sidearm for gaming glory, delivering 200- to 6200-dpi sensitivity for pinpoint precision. It also tracks up to 220 inches per second (IPS) at up to 30 g acceleration, allowing you to strafe and swipe as swiftly as needed to rule the battlefield. - Exclusive switch socket design
The ROG-exclusive switch-socket design takes personalization to another level by enabling mouse switches to be easily changed. This means you have the option to install the switch of your preferred operating force and feedback, and you can replace worn or broken switches to extend the lifespan of the mouse. - Ergonomically designed for all grip types
ROG Gladius II Core delivers the ultimate gaming comfort, campaign after campaign. Its contours and other design details, such as the textured side panels, were developed through meticulous trials. The result is a gaming mouse that fits snugly in the right hand, optimized especially for palm, claw grip or fingertip styles.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка