- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Asus
- Asus ROG Keris II Ace Wireless Gaming Mouse (ID: 763624)
Мишка Asus ROG Keris II Ace Wireless Gaming Mouse 90MP03N0-BMUA10
изчерпано
Връзка: Wireless
Технология: Optical
DPI: 42000 dpi
Тегло: 54 g
Цвят: White
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 763624
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | Настолни компютри |
| Тип | Mouse |
| Orientation | Right-handed |
| Връзка | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Приемник | USB ROG Omni wireless receiver |
| Технология | Optical |
| Сензор | Optical |
| Производителност | 750 inches per second, 50 G maximum acceleration, polling rate: 8000 Hz via USB, polling rate: 4000 Hz via Wireless |
| DPI | 42000 dpi |
| Бутони | 5 |
| Програмируеми бутони |
|
| Функции |
ROG AimPoint Pro optical sensor
100 million clicks ROG Micro Switches ASUS Aura Sync RGB LED palm grip claw grip fingertip grip ROG SpeedNova wireless technology on-board memory DPI switch button track-on-glass sensor PTFE mouse feet |
| Технология на батерията | Lithium Ion |
| Battery run time | 135 hour(s) |
| Съвместими операционни системи | Windows 10, Windows 11 |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Подсветка |
|
| Портове | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
| Размери | 67 x 121 x 42 mm |
| Височина | 4.2 cm |
| Ширина | 6.7 cm |
| Дълбочина | 12.1 cm |
| Тегло | 54 g |
| Цвят | White |
| Аксесоари |
TypeC ROG Paracord
ROG sticker ROG Polling Rate Booster wireless dongle extender dongle grip tape mouse feet |
| Включен софтуер | Armoury Crate |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 90MP03N0-BMUA10 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка