- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Dell
- Dell WM514 Wireless Laser Mouse (ID: 97816)
Мишка Dell WM514 Wireless Laser Mouse 570-11537
изчерпано
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 97816
Характеристики
| Връзка | Безжичен |
| Честота | 2.4 GHz |
| Технология | Лазерен |
| DPI | 1000 dpi |
| Бутони | 6 |
| Технология на батерията | Алкални |
| Размер на батериите | AA |
| Брой батерии в комплекта | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Височина | 33 мм |
| Ширина | 58.4 мм |
| Дълбочина | 100.9 мм |
| Тегло | 0.06 кг |
| Цвят | Сив |
| Аксесоари | USB receiver |
| Характеристики | Скролиращо колело |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | 570-11537 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив