- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- MCHOSE
- MCHOSE професионална G3 V2 White - Wireless Gaming Mouse - 1K (ID: 905433)
Мишка MCHOSE професионална G3 V2 White - Wireless Gaming Mouse - 1K MC-G3V2-4
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 905433
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
MCHOSE професионална G3 V2 Whi+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:3300 €/6454 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Тип | Wireless, Геймърска, За лява и дясна ръка, Оптична |
| Връзка | Bluetooth, USB, Безжично |
| Сензор | PAW3311 |
| Чувствителност | 12000 dpi |
| Бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | 6, Да |
| Честота на опресняване | 1000 Hz |
| Дължина на кабела | 150 cm |
| Размери | 116.5 x 62.9 x 38.2 mm |
| Тегло | 59 g |
| Цвят | Бял |
| Характеристики |
800mAh Long-Lasting Battery
Omron Mechanical Switches (100M clicks) TOPSPEED® Wireless Technology TTC® Silver Scroll Wheel Tri-Mode Connectivity: USB-C / 2.4GHz / BT 5.0 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | MC-G3V2-4 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MC-G3V2-4 |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | FREQCHIP |
| СЕНЗОР | PAW3311 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 650 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Omron Mechanical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 116.5 x 62.9 x 38.2 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 59 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Tri-Mode Connectivity: USB-C / 2.4GHz / BT 5.0 TTC® Silver Scroll Wheel Omron Mechanical Switches (100M clicks) TOPSPEED® Wireless Technology 800mAh Long-Lasting Battery |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750501178 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка