- Начало
- Принтиращи устройства
- Мобилни скенери
- Fujitsu
- FUJITSU ScanSnap S1300i Scanner A4 USB (ID: 651702)
Мобилнен скенер FUJITSU ScanSnap S1300i Scanner A4 USB PFU:PA03643-B001
изчерпано
bank statements or term papers, or at the office capturing mission critical documents for a business trip, ScanSnap takes scanning beyond the...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 651702
Характеристики
| Вид сканиране | Document scanner - portable |
| Scanning speed | 12 ppm - portrait (AC powered) - A4 - 150 dpi 12 ppm - portrait B&W (AC powered) - A4 - 300 dpi 24 ipm - duplex - portrait (AC powered) - A4 - 150 dpi 24 ipm - duplex - portrait B&W (AC powered) - A4 - 300 dpi 9 ppm - portrait (AC powered) - A4 - 200 dpi 9 ppm - portrait B&W (AC powered) - A4 - 400 dpi 18 ipm - duplex - portrait colour (AC powered) - A4 - 200 dpi 18 ppm - duplex - portrait B&W (AC powered) - A4 - 400 dpi 6 ppm - portrait (AC powered) - A4 - 300 dpi 1 ppm - portrait (AC powered) - A4 - 600 dpi 1 ppm - portrait B&W (AC powered) - A4 - 1200 dpi 2 ipm - portrait (AC powered) - A4 - 600 dpi 2 ipm - duplex - portrait B&W (AC powered) - A4 - 1200 dpi 4 ppm - portrait (USB bus powered) - A4 - 150 dpi 4 ppm - portrait B&W (USB bus powered) - A4 - 300 dpi 8 ipm - duplex - portrait (USB bus powered) - A4 - 150 dpi 8 ipm - duplex - portrait B&W (USB bus powered) - A4 - 300 dpi 3 ppm - portrait (USB bus powered) - A4 - 200 dpi 3 ppm - portrait B&W (USB bus powered) - A4 - 400 dpi |
| Резолюция на сканиране | 600 dpi x 600 dpi |
| Сензор | Dual CIS |
| Feeder | Automatic |
| Вид на медията | Colour |
| Размер на медията | 216 x 863 mm |
| Supported document types | Business card, post card |
| Max document size | 216 mm x 863 mm |
| Двустранно сканиране | Автоматичен |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Тегло | 1.4 kg |
| Функции | Scan to cloud, scan to smart devices, scan to file, scan to folder |
| Включени кабели | 1 x USB cable 1 x USB power cable |
| Размери | 28.4 cm x 9.9 cm x 7.7 cm |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | PFU:PA03643-B001 |
Виж повече
Допълнителна информация
- Fast scanning with portability
At nearly half the size, the ScanSnap S1300i is the smallest multi-page, duplex capable ScanSnap for scanning on the road or at the desk. - Intelligent scan correction
ScanSnap converts disorganization into order with intelligent features that work behind the scenes to correct images so you don't have to. - Fast double-sided scanning
Just press the "SCAN" button and the 10 page automatic document feeder scans both sides of each page at up to 12 pages per minute. That's up to 50% faster than before. - Compatible with PC or Mac
The ScanSnap S1300i works on both Mac and PC operating systems, making flexibility and portability a breeze. - USB Bus power for ultimate portability
The ScanSnap S1300i can be powered by the PC or Mac's USB port when an AC power source is not available. - ScanSnap Receipt
The ScanSnap Receipt software allows you to easily scan and extract information from your receipts, and even export the data for tax filing. - ScanSnap Sync
With ScanSnap Sync built into ScanSnap Organizer software and the ScanSnap Connect app, captured documents are automatically synchronized with all your devices through Dropbox, Google Drive or Microsoft OneDrive.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Fujitsu A/S Lautrupvang 1, 2750 Ballerup |
| Уебсайт | https://www.fujitsu.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив