- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Acer
- KA2
- 27" Acer KA272bi (ID: 163318)
Монитор 27" Acer KA272bi UM.HX2EE.009
ID: 163318
| Приложение | Подходящи за игри |
| Серия | KA2 |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.3114 mm |
| Време на реакция | 1 ms (VRB) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Ъгъл на виждане | 178/178 |
| Честота | 75 Hz |
| HDMI |
|
| VGA |
|
| Стандарти | MPR II |
| Размери | 61.2 cm x 20 cm x 45.3 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | VESA interface support |
| Контраст | 100000000:1 (dynamic) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 5.21 kg |
| Накланяне | -5/+15 |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | VGA HDMI |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Позициониране | VESA:100 x 100mm; Tilt (-5°~15°) |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Максимално входно напрежение | AC 120/240 V (50/60 Hz) |
| Консумация | 17.5 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.29 Watt |
| Включени кабели | 1 x VGA cable |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 20 - 80% |
| Хоризонтална честота | 30 - 85 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 75 Hz |
| Енергиен клас | Class F |
| Годишна консумация на енергия | 31 kWh |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Рамка | Flat front |
| Консумация на енергия в SDR | 26.1 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.23 Watt |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | UM.HX2EE.009 |
Acer KA2-Series


Ярки изображения
Ясните и реалистични цветове оживяват при Full HD 1080p разделителна способност1. Филмите и игрите са по-реалистични и въздействащи, а малките детайли и текстът се виждат ясно с разделителна способност 1920 x 1080 при пропорция от 16:9.
ZeroFrame дизайн
С от 21,5" до 27" FHD IPS дисплей ще искате да му се насладите максимално. Възползвайте се от повече площ на екрана с дизайн, който е почти безрамков1. Това ви дава възможност да виждате и правите повече. ZeroFrame дизайнът ви позволява да поставяте няколко монитора един до друг за хармоничен изглед почти без прекъсване.


Без накъсване на екрана
Сбогувайте се със забавянето и накъсването с технология AMD Radeon™ FreeSync™1 и честота на опресняване от 75 Hz2. Редактирането на видеоклипове е по гладко, тъй като честотата на опресняване на монитора е синхронизирана с кадровата честота на вашия компютър. Без значение върху какво работите Visual Response Boost™ от 1 ms3 осигурява ясни изображения без размазване.
Безопасността на очите е на първо място
С помощта на технологиите BlueLightShield™ и Flickerless™ на Acer очите ви няма да се напрягат излишно. Наслаждавайте се на монитора си за по-дълго с по-малко отражения и умора на очите благодарение на технологиите ComfyView™ и Low Dimming™ на Acer.


Настройки в движение
Няма нужда да губите време с бутоните. Променяйте с лекота настройките на монитора чрез софтуерния модул Display Widget. Персонализирайте вашето зрително изживяване, като изберете различни режими за различни приложения..
Прецизни цветове
Мониторите на Acer използват уникална форма на регулиране на цветовете по 6 оси, за да помогнат на професионалистите за получаването на точните цвят и оттенък, които предпочитат. С използването на тази функция потребителят може да регулира оттенъка и насищането по 6 оси. Тези оси варират от R, G, B до C, M и Y и дават възможност на потребителя да пригоди цветовете на монитора спрямо професионалните си нужди.

1. За да се възползват от технологията Radeon™ FreeSync, потребителите ще имат нужда от: монитор, съвместим с Adaptive-Sync, съвместим графичен процесор Radeon™ и съвместим софтуерен графичен драйвер Radeon™.
2. Спецификациите може да се различават в зависимост от модела и/или региона.
3. Спецификациите може да се различават в зависимост от модела и/или региона. Стойността от 1 ms VRB се базира на вътрешни тестове при специфични условия на тестване. Нивата на яркост може да се различават в резултат на използвания режим Visual Response Boost™.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.