- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- AOC
- 31.5'' AOC Q3279VWFD8 Silver-Black IPS (ID: 215464)
Монитор 31.5'' AOC Q3279VWFD8 Silver-Black IPS Q3279VWFD8
изчерпано
Размер: 32"
Тип: LCD
Технология: IPS
Резолюция: 2560x1440
Време на реакция: 5 ms
Честота: 75 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 215464
Характеристики
| Приложение | Подходящи за игри , За Програмиране |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | LCD |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.273 мм |
| Време на реакция | 5 ms |
| Яркост | 250 cd/m^2 |
| Динамичен контраст | 20 000 000 : 1 |
| Честота | 75 Hz |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DVI | 1 (DVI-D) |
| Display port | 1 |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| Стандарти | RoHS, GOST |
| Цвят | Черен |
| Контраст | 1 200 : 1 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 7 кг |
| Размер | 32" |
| Аксесоари | Захранващ адаптер |
| Наситеност на цветовете | 1.07B |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Функции | Бял светодиод (Подсветка), QHD, AMD FreeSync Technology, Low Blue Light |
| Захранване | Захранващ адаптер |
| Местоположение на захранването | Външен |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 45 W |
| Включени кабели | HDMI кабел |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Средно време между откази | 50000 hr |
| Височина | 425.09 мм |
| Ширина | 729.59 мм |
| Дълбочина | 153.2 мм |
| Код на продукта | Q3279VWFD8 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | AOC International (Europe) B.V. Prins Bernhardplein 200/6th Fl. 1097 JB Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.aoc.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив