- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Acer
- Nitro
- Acer 23.8" Nitro XF240YX1biiph (ID: 834893)
Монитор Acer 23.8" Nitro XF240YX1biiph UM.QX0EE.105
изчерпано
Размер: 23.8"
Тип: IPS/LED/No, anti-reflective...
Технология: LCD
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 4ms(GTG), 1ms(VRB)
Честота: 180 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 834893
Характеристики
| Приложение | Геймърски , За Графичен Дизайн , Професионални |
| Серия | Nitro |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS/LED/No, anti-reflective display |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LCD |
| Време на реакция | 4ms(GTG), 1ms(VRB) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178/178 ° |
| Честота | 180 Hz |
| HDMI | 2x HDMI 2.0 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| Размери | 540.20 x 376.60 x 233.70 mm |
| Цвят | Black |
| Контраст | 1000:1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 75 x 75 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 3,58 kg |
| Накланяне | -5/+15 |
| Размер | 23.8 inches |
| Интерфейс | 2x HDMI (2.0);1x (DP 1.4) |
| Наситеност на цветовете | 16.7M |
| Позициониране | Tilt angle: -5°~20°;Swivel angle: +/-360°;Height adjust range: 100 mm;VESA wall mounting: 75x75 mm |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 99% sRGB |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable |
| Ергономични свойства | Height, tilt |
| Регулиране височина | 100 mm |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync Premium |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Извит | Flat |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | UM.QX0EE.105 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив