- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Acer
- Vero
- Acer 23.8" Vero V247YGBIV (ID: 841402)
Монитор Acer 23.8" Vero V247YGBIV UM.QV7EE.G01
изчерпано
Размер: 24"
Тип: IPS
Технология: LCD
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 4 ms (grey-to-grey)
Честота: 120 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 841402
Характеристики
| Серия | Vero |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LCD |
| Време на реакция | 4 ms (grey-to-grey) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 120 Hz |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | 1x VGA |
| Цвят | Black |
| Контраст | 100000000:1 (dynamic) |
| Вертикално завъртане | 180 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | -5/+35 |
| Размер | 24" |
| Интерфейс | HDMI VGA |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable |
| Ергономични свойства | Pivot (rotation), swivel, tilt |
| Хоризонтално завъртане | 120 |
| Размер на виждане | 23.8" |
| Адаптивна синхронизация | VESA Adaptive-Sync |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Извит | Flat |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | UM.QV7EE.G01 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив