- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Acer
- Nitro
- Acer 27" Nitro QG271W5bmiipx (ID: 890935)
Монитор Acer 27" Nitro QG271W5bmiipx UM.HQ1EE.501
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
очаква се след 11.06.2026
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 1ms
Честота: 260Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 890935
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Серия | Nitro |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 1ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 260Hz |
| Аудио | 2W x2 |
| HDMI | 2x HDMI |
| Display port | 1x DisplayPort |
| Цвят | Black |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Накланяне | -5° ~ 25° |
| Размер | 27 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Адаптивна синхронизация | FreeSync Premium |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | UM.HQ1EE.501 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив