- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Asrock
- ASRock 24.5" Challenger CL25FFA (ID: 807422)
Монитор ASRock 24.5" Challenger CL25FFA CL25FFA
ID: 807422
-
ASRock 24.5" Challenger CL25FF+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:8900 €/17407 лв.
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални , Best Seller |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | LCD |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.2832 мм |
| Време на реакция | 1 ms |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Статичен контраст | 1500:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 120 Hz |
| Аудио | Не |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| USB | Не |
| VGA | 1x VGA |
| Стандарти | VESA FDMI |
| Размери | 557 x 415 x 191 мм |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | Full HD, Flicker-free Technology, Low Blue Light |
| Контраст | 1500:1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 2.95 кг |
| Накланяне | +20° ~ -5° |
| Размер | 24.5" |
| Интерфейс |
VGA аналогов вход
1 x HDMI 1.4 |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Наситеност на цветовете | 16.7M Colors |
| Обработка на повърхността | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Гама | sRGB 103%, DCI-P3 82% |
| Минимална хоризонтална честота | 24 kHz |
| Максимална хоризонтална честота | 150 kHz |
| Минимална вертикална честота | 48 Hz |
| Максимална вертикална честота | 120 Hz |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Функции |
Full HD
Flicker-free Technology Low Blue Light |
| Захранване | Захранващ модул |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 18 W |
| Включени кабели | Захранващ кабел |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Височина | 322 мм, 415 мм |
| Ширина | 557 мм, 557 мм |
| Дълбочина | 50 мм, 191 мм |
| Видео портове | HDMI, 1 x VGA |
| Хоризонтално завъртане | Не |
| Регулиране височина | Не |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class F |
| Код на продукта | CL25FFA |
Функции за игри
Честота на опресняване 120 Hz
Преминете към честота на опресняване 120 Hz – два пъти по-бърза от стандартните екрани. Насладете се на изключително плавно движение и отзивчиви изображения, които далеч изпреварват обикновените дисплеи.


Мониторът ASRock Challenger е снабден с технологията Flicker-free, която елиминира трептенето, намалява напрежението в очите и осигурява комфортно гледане.
Дисплей
25-инчов FHD IPS дисплей
Влезте в завладяващия свят на игрите с геймърски монитор с FHD резолюция. Потопете се в светове, изпълнени с детайли, и се насладете на кристално чисти изображения, които подобряват вашето игрово преживяване! Благодарение на IPS технологията всеки пиксел оживява, като ви гарантира пълно потапяне в изящните и деликатни изображения.


Ниско ниво на синя светлина
Мониторът с технологията „Low Blue Light“ на ASRock намалява вредното излъчване на синя светлина от вашия геймърски монитор.
Антирефлекторно покритие
Антирефлекторното покритие намалява отраженията от околното осветление, като по този начин осигурява ясна видимост в светли помещения. Насладете се на по-комфортно гледане с минимални отклонения на вниманието и подобрена яснота на екрана, както при работа, така и при забавление.


Dark Boost
Dark Boost подчертава детайлите в сенките при слабо осветление, като подобрява видимостта, без да изсветлява по-ярките зони. Насладете се на по-ясен контраст и по-добра ориентация в по-тъмни помещения за по-балансирано и потапящо зрително преживяване.
Помощ при игра
Мерник
Активирайте екранния мерник, за да подобрите точността на прицелването в стрелковата игра. Създаден с цел да подобри концентрацията и прецизността, той предоставя ясна ориентир за по-добър контрол по време на динамични състезателни игри.


Брояч на FPS
Показвайте честотата на кадрите в реално време директно на екрана с вградения брояч на FPS. Следете производителността на системата с един поглед, което улеснява оценката на стабилността на играта и фината настройка на параметрите при необходимост.
103% покритие на цветовия диапазон sRGB
С покритие от 103% на sRGB дисплеят осигурява точно и последователно възпроизвеждане на цветовете при ежедневното съдържание, уеб графики и стандартни творчески работни процеси. Насладете се на естествени нюанси и надеждно цветово представяне във всички обичайни приложения.


Дизайн с тънка рамка от четирите страни
Благодарение на дизайна с тънка рамка от четирите страни, съчетан с модерен минималистичен стил, дисплеят излъчва изчистен и хармоничен вид. Насладете се на по-завладяващо зрително преживяване с по-малко визуални отклонения и изтънчена естетика.
Икономия на енергия с Energy Star 8.0
Този монитор е проектиран като енергоспестяващ модел и отговаря на стандартите за енергийна ефективност Energy Star 8.0. Намалете консумацията на енергия, без да се налага да правите компромис с производителността, като по този начин се осигурява по-устойчиво и икономично ползване.


5-посочен джойстик за навигация
Интуитивният 5-посочен джойстик за навигация прави настройките на екранното меню (OSD) лесни и прецизни. Достъпът до настройките на дисплея и управлението им става лесно, без да се налага да се борите с множество бутони, което осигурява по-плавно и по-удобно за потребителя изживяване.
Технически характеристики
Възможности за свързване
Мониторът разполага с HDMI и VGA порт, което осигурява гъвкави възможности за свързване както със съвременни, така и със стари устройства в домашни или офис условия.


Мониторът Challenger е снабден с ергономична стойка с възможност за накланяне, което позволява на геймърите да намерят удобен ъгъл на гледане.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Bijsterhuizen 11-11 6546 AR Nijmegen |
| Уебсайт | https://www.asrock.com/index.bg.asp |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.