- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Asrock
- ASRock 34" PG34QRT2B (ID: 870064)
Монитор ASRock 34" PG34QRT2B PG34QRT2B
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 34"
Тип: VA/ Anti-Glare
Технология: VA
Резолюция: 3440x1440
Време на реакция: 1 ms
Честота: 180Hz (Max.)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 870064
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса , Геймърски |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Тип | VA/ Anti-Glare |
| Съотношение | 21:9 |
| Технология | VA |
| Разстояние между пикселите | 0.2318 мм |
| Време на реакция | 1 ms |
| Яркост | 500 cd/m² (Typ.) |
| Статичен контраст | 4000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 180Hz (Max.) |
| Аудио | 2 x 2W |
| HDMI | 2x HDMI 2.0 |
| Display port | 2x DisplayPort 1.4 |
| USB | 1x USB 3.2 Gen1x1 Type-B, 4x USB3.2 Gen1x1 Type-A |
| Стандарти | VESA FDMI |
| Размери | 809 x 574 x 283 mm |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | Curved Panel : 1500R, VESA Display HDR400, FreeSync Premium, Интегрирана WiFi антена(7dBi) - съвместима с WiFi 4/5/6/6Е/7 |
| Контраст | 4000:1 (Typ.) |
| Вертикално завъртане | Не |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 8.68 kg |
| Накланяне | +20° ~ -7° |
| Размер | 34 inches |
| Интерфейс | 2 x HDMI™ 2.0;2 x DisplayPort™ 1.4;1 x USB3.2 Gen1x1 Type-B;4 x USB3.2 Gen1x1 Type-A;1 x Headphone Out (3.5mm);Speaker 2W x 2;100~240Vac, 50/60Hz, 1.5A |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Наситеност на цветовете | 1.07B |
| Обработка на повърхността | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Гама | 1073.7M (8bit+FRC), 93% DCI-P3, 123% sRGB |
| Минимална хоризонтална честота | 30 kHz |
| Максимална хоризонтална честота | 275 kHz |
| Минимална вертикална честота | 48 Hz |
| Максимална вертикална честота | 180 Hz |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Функции | WQHD, Flicker-free Technology, Curved Technology, Low Blue Light, HDR 400, AMD FreeSync Premium |
| Захранване | Захранващ модул |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Минимален входен ток | 1.5 A |
| Консумация | 45 W |
| Максимална консумация на енергия | 100 W |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 W |
| Включени кабели | Захранващ кабел |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Тип говорители | Стерео |
| Мощност на високоговорителите | 2 W |
| Вградени устройства | Wi-Fi Adapter |
| Височина | 366 мм, 574 мм |
| Ширина | 809 мм, 809 мм |
| Дълбочина | 120 мм, 283 мм |
| Видео портове | HDMI, DisplayPort |
| Хоризонтално завъртане | +20° ~ -20° |
| Регулиране височина | до 100 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class F |
| Извит | 1500R |
| Код на продукта | PG34QRT2B |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Bijsterhuizen 11-11 6546 AR Nijmegen |
| Уебсайт | https://www.asrock.com/index.bg.asp |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив