- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Asus
- TUF Gaming
- Asus 24" TUF Gaming VG249Q5A 24inch 1920x1080 FHD Monitor 200Hz 300cd (ID: 889678)
Монитор Asus 24" TUF Gaming VG249Q5A 24inch 1920x1080 FHD Monitor 200Hz 300cd 90LM0C60-B01171
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 24"
Тип: Fast IPS
Технология: LED LCD
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 1 ms (grey-to-grey), 0.3 ms...
Честота: 200 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 889678
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Asus 24" TUF Gaming VG249Q5A 2+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:14000 €/27382 лв.
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Серия | TUF Gaming |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | Fast IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.2745 mm |
| Време на реакция | 1 ms (grey-to-grey), 0.3 ms (grey-to-grey min) |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Честота | 200 Hz |
| HDMI | 2x HDMI 2.0 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| Стандарти | FSC Mix, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light Certification |
| Размери | 54.1 cm x 17.4 cm x 39.4 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Контраст | 1000:1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 3.4 kg |
| Накланяне | -5/+23 |
| Размер | 24" |
| Интерфейс | DisplayPort 1.2 2 x HDMI Headphones |
| Аксесоари | Power cable |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Гама | 99% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
3-sided bezeless
Flicker Free technology Trace Free Technology ASUS GameVisual Technology HDCP Colour Temperature Selection ASUS GamePlus ASUS Extreme Low Motion Blur Sync ASUS Extreme Low Motion Blur technology Variable refresh rate (VRR) GameFast Input Technology Shadow Boost technology Display Widget Low Blue Light technology ASUS Power Sync AI Visual Dynamic Crosshair |
| Консумация | 15 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers - stereo |
| Мощност на високоговорителите | 2 Watt |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Хоризонтална честота | 30 - 240 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 200 Hz |
| Енергиен клас | Class E |
| Размер на виждане | 23.8" |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC, VESA Adaptive-Sync |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Консумация на енергия в SDR | 18 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 30 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | 90LM0C60-B01171 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| User Manual | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив