- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Asus
- Asus 27" TUF Gaming Series 5 VG27AQE5A (ID: 901965)
Монитор Asus 27" TUF Gaming Series 5 VG27AQE5A 90LM0CJ1-B01171
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED LCD
Резолюция: 2560x1440
Време на реакция: 1 ms (grey-to-grey), 0.3 ms...
Честота: 165 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901965
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Asus 27" TUF Gaming Series 5 V+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:15900 €/31098 лв.
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.2331 mm |
| Време на реакция | 1 ms (grey-to-grey), 0.3 ms (grey-to-grey min) |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Честота | 165 Hz |
| Стандарти |
VCCI
BSMI ICES-003 CB CCC FCC RoHS KCC WEEE cTUVus J-MOSS E-Standby CEC UkrSEPRO ERP CEL RCM BIS EU Energy Label CU TUV Rheinland Flicker Free Certification HDCP 2.2 sDoC Vietnam MEPS Ukraine Energy Label TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) Australia MEPS |
| Размери | 61.5 cm x 19.3 cm x 45.3 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Контраст | 1500:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 4.7 kg |
| Накланяне | -5/+23 |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Headphones |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Гама | 120% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
HDCP
Trace Free Technology ASUS GamePlus Flicker Free technology ASUS GameVisual Technology Colour Temperature Selection GameFast Input Technology Low Blue Light technology 3-sided bezeless Shadow Boost technology ELMB SYNC Display Widget Variable refresh rate (VRR) NVIDIA G-SYNC compatible |
| Максимална консумация на енергия | 45 watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 watt |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers - stereo |
| Мощност на високоговорителите | 2 watt |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Хоризонтална честота | 30 - 280 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 165 Hz |
| Енергиен клас | Class D |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Консумация на енергия в SDR | 16 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 30 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 watt |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | 90LM0CJ1-B01171 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| User Manual | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка