- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- BenQ
- BL
- BenQ BL2480 (ID: 128775)
Монитор BenQ BL2480 9H.LH1LA.CBE
изчерпано
Размер: 23.8"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 5ms
Честота: 60Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 128775
Характеристики
| Приложение | Подходящи за игри |
| Серия | BL |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.274 mm |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178/178 |
| Честота | 60Hz |
| Аудио | 1Wx2 |
| HDMI | HDMI |
| Display port | Display Port |
| VGA | D-sub |
| Стандарти | Energy Star 7.0, EPEAT Silver, TCO 7.0 |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Flicker-free Technology, Low Blue Light, Brightness Intelligence, Headphone Jack |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | -5° ~ 20° |
| Размер | 23.8 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Рамка | Edge to Edge Slim Bezel Design |
| Код на продукта | 9H.LH1LA.CBE |
Виж повече
Допълнителна информация
Красив и с изчистен дизайн, 23.8" BL2480 на BenQ съчетава ултра-тънки рамки със система за скриване на кабелите. В допълнение към изключителната Eye-Care технология, на BenQ, включваща Low Blue Light и Flicker-Free за максимален зрителен комфорт, водещата в индустрията Brightness Intelligence (B.I. Tech.) технология ви предоставя прелестни детайли при всякакво осветление на околната среда. С идеалната комбинация от LED и IPS, BL2480 предоставя ново ниво на визуална наслада с наистина автентични цветове, по-дълбоко черно, по-висок контраст и по-ясни детайли..Технологията Brightness Intelligence (B.I. Tech) може да определи силата на околното осветление и да направи автоматични настройки на яркостта, за да се насладите на максимално комфортно зрително изживяване. Собствената Low Blue Light технология, на BenQ, филтрира опасната синя светлина, ефективно намалявайки умората и дразненето на очите.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив