- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- BenQ
- BenQ SW321C 32" IPS (ID: 189628)
Монитор BenQ SW321C 32" IPS SW321C
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 189628
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Приложение | За Графичен Дизайн , За Програмиране , Професионални |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | LED/IPS Wide |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.1845 мм |
| Време на реакция | 5 ms (GTG) |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 20000000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 60 Hz |
| 3D | Не |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB | USB Type-C |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики |
HDR10
99% AdobeRGB 95% P3 100% sRGB Hardware Calibration with Accurate Colors |
| ТВ тунер | Не |
| Вертикално завъртане | 90° |
| USB hub | 2 USB Downstream, 1 USB Upstream |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 25.6 kg |
| Накланяне | 5° - 20° |
| Размер | 32 inch |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 1.07 билиона |
| Консумация | 52 W |
| Дигитални портове | HDMI;DisplayPort;USB-C |
| Видео портове | DisplayPort, USB Type-C, HDMI |
| Хоризонтално завъртане | 45°/45° |
| Регулиране височина | до 150 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Годишна консумация на енергия | 52 kWh |
| Адаптивна синхронизация | Paper Color Sync |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | SW321C |
Изживейте момента с изключителни цветове
Вижте истинските цветове на природата! BenQ SW321C отговаря на високите цветови стандарти, като покрива 99% от Adobe RGB, 100% от sRGB/Rec. 709 и 95% от DCI-P3/Display P3 цветовите пространства, в резултат на което имате по-реалистични цветове, при възпроизвеждането на природни фотографии.
16-bit look up table (LUT) подобрява RGB цветното съчетание, за безупречно възпроизвеждане на цветовете, докато Delta E ≤ 2 предлага най-истинското показване на оригиналното изображение, в двете Adobe RGB и sRGB цветови пространства.
Във всяка производствена линия, BenQ използва добре подготвен инструмент, за да гарантира, че мониторите от различни производствени линии ще възпроизвеждат цветовете по един и същи начин. Фотографите ще виждат един цвят, когато работят с два монитора.
BenQ SW321C предлага прецизна точност на цветовете, още с първото си пускане, което гарантира, че потребителите ще могат да се насладят на най-точно цветово представяне.
SW321C поддържа водещия в света софтуер за видео калибриране CalMAN и LightSpace, и по този начин получава софтуер за достъп, за да коригира 3D LUT, на дисплея, гарантирайки точност и постоянство на изображенията, на всички нива.
"Paper color sync" е собствена технология на BenQ, която симулира отпечатаното изображение на екрана на монитора. Можете да редактирате снимки с ефективност и увереност, с този спестяващ време процес, само като изберете цветовата гама, модела на принтера и типа хартия, за да получите визуализация. Нещо повече, SW321C приема панел, който намалява ефективно отразената светлина и отблясъците на екрана, предлагайки визуализация, която е вярна на това, което ще видите на хартията.
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.