- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Dell
- Dell 27" SE2726H (ID: 891220)
Монитор Dell 27" SE2726H SE2726H
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
очаква се
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 4ms
Честота: 144Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 891220
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 4ms |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 144Hz |
| HDMI | 2x HDMI |
| Стандарти | Low Blue Light technology, Eye Comfort Certification, ENERGY STAR 8.0, RoHS |
| Цвят | Black |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Честотен обхват | 30 - 170 kHz / 48 - 145 Hz |
| Накланяне | -5° ~ 21° |
| Размер | 27 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | SE2726H |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив