- LG 22" 22MR410-B (ID: 691105)
Монитор LG 22" 22MR410-B 22MR410-B
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 22"
Тип: VA
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 5ms (GtG at Faster)
Честота: maks.: 100 Hz
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 691105
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 22" 22MR410-B+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Яркост | typ.: 250 cd/m², min.: 220 cd/m² |
| Ъгъл на виждане | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| Честота | maks.: 100 Hz |
| HDMI | 1x HDMI |
| VGA | 1x VGA |
| Стандарти |
CE:Yes; Erp:Yes; UL (cUL):Yes; TUV type:Yes; FCC-B
CE:Yes; Others:CEC EAC SIRC MEPS |
| Размери | 491.9 x 284.3 x 50.5 mm |
| Цвят | Черен |
| Контраст | typical: 3000:1, min: 2000:1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 2.46 кг |
| Накланяне | -5° ~ 20° |
| Размер | 22" |
| Интерфейс |
VGA аналогов вход
1 x HDMI 1 x Audio Out |
| Позициониране | Removable base:Yes; Tilt (angle):-5~20º; Wall mounting size (mm):100 x 100 mm |
| Честоти | 1920 x 1080 / 75Hz |