- LG 28TQ515S-WZ (ID: 663260)
Монитор LG 28TQ515S-WZ 28TQ515S-WZ
изчерпано
Размер: 28"
Тип: WVA
Технология: LED
Резолюция: 1366x768
Време на реакция: 8ms
Честота: 60Hz
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 663260
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 1366x768 |
| Тип | WVA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 8ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 200:1 |
| Динамичен контраст | Mega DCR |
| Честота | 60Hz |
| Тунер | TV Tuner DVB-T2/C /S2 |
| Аудио | 5W |
| HDMI | 2 HDMI |
| Цвят | White |
| Други характеристики | Web OS, CI Slot, Audio out |
| USB hub | USB 2.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |