- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- LG
- LG 28TQ515S-WZ (ID: 663260)
Монитор LG 28TQ515S-WZ 28TQ515S-WZ
изчерпано
Размер: 28"
Тип: WVA
Технология: LED
Резолюция: 1366x768
Време на реакция: 8ms
Честота: 60Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 663260
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 1366x768 |
| Тип | WVA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 8ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 200:1 |
| Динамичен контраст | Mega DCR |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 60Hz |
| Тунер | TV Tuner DVB-T2/C /S2 |
| Аудио | 5W |
| HDMI | 2 HDMI |
| Цвят | White |
| Други характеристики | Web OS, CI Slot, Audio out |
| USB hub | USB 2.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 28 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| LAN порт | RJ-45, WiFi |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | 28TQ515S-WZ |
Виж повече
Допълнителна информация
LED TV мониторът от LG има двойно предназначение - комбинира телевизор и компютърен монитор и представя нов начин за съчетаване на технологията с начина на живот. TV мониторът от LG осигурява прецизни цветове при широки вертикални и хоризонтални ъгли на гледане. Можете да изпитате една и съща проекция на изображението в изправено или седнало положение. Когато искате да гледате филм и да се откъснете от заобикалящата ви среда, пълната видимост на режима за кино ви дава възможност да уловите всички важни моменти дори в тъмните сцени.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка