- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- MSI
- MSI MAG 341CQP QD-OLED (ID: 765576)
Монитор MSI MAG 341CQP QD-OLED 9S6-3DD04T-001
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 34"
Тип: LCD
Технология: OLED
Резолюция: 3440x1440
Време на реакция: 0.03 ms
Честота: 175 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
11 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 765576
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
MSI MAG 341CQP QD-OLED+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 01900 €/1 99299 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Тип | LCD |
| Съотношение | 21:9 |
| Технология | OLED |
| Разстояние между пикселите | 0.2315 мм |
| Време на реакция | 0.03 ms |
| Яркост | 1000 cd/m^2 |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000 : 1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 175 Hz |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Display port | 1 |
| USB | 1 (USB (C)); 1 (USB Type B) |
| Стандарти | VESA FDMI |
| Цвят | Черен |
| Контраст | 1 500 000 : 1 |
| USB hub | 2 USB 2.0 Type-A, USB 2.0 Type-B |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 6.67 кг |
| Честотен обхват | 31~274 KHz / 48~175 Hz |
| Накланяне | -5° ~ 20° |
| Размер | 34" |
| Наситеност на цветовете | 1.07B |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Обработка на повърхността | Anti-Reflection |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Минимална хоризонтална честота | 31 kHz |
| Максимална хоризонтална честота | 274 kHz |
| Минимална вертикална честота | 48 Hz |
| Максимална вертикална честота | 175 Hz |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Функции | Frameless Display, Curved Technology, HDR, AMD FreeSync Premium Pro |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Захранване | Захранващ адаптер |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Сигурност | Слот за заключване Kensington |
| Височина | 361 мм, 427 мм |
| Ширина | 812 мм, 812 мм |
| Дълбочина | 130 мм, 318 мм |
| Регулиране височина | 100 mm |
| Адаптивна синхронизация | FreeSync |
| Извит | Curved 1800R |
| Код на продукта | 9S6-3DD04T-001 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив