- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Samsung 24" 24D800 (ID: 789548)
Монитор Samsung 24" 24D800 LS24D600UAUXEN
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
очаква се
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 24"
Тип: VA
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 5ms
Честота: 100Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 789548
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса , За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Contrast |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 100Hz |
| HDMI | 1x HDMI 2.0 |
| Display port | 2x DisplayPort 1.4 |
| USB | 3 x USB 3.0, 1 x USB Type-C |
| Стандарти | HDCP 2.2, TUV Rheinland Intelligent Eye Care Certification |
| Размери | 54.07 cm x 22 cm x 53.59 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | HDR10; Flicker Free, Eye Saver Mode; Headphone out |
| Контраст | 1000:1 |
| Вертикално завъртане | -92° ~ 92° |
| USB hub | 3 USB 3.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 5.4 kg |
| Накланяне | -2° ~ 25° |
| Размер | 24 inches |
| Интерфейс | DisplayPort 1.4 HDMI Headphones (mini-jack) 3 x USB 3.0 downstream USB upstream (Type B) DisplayPort 1.4 output USB-C (power up to 90W) LAN (RJ-45) |
| Наситеност на цветовете | 1.07 billion colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 99% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Picture by picture
Flicker Free technology daisy chain compatible Ultra-Flexible Height Adjustment System (HAS) Image Size Eye Saver Mode Off Timer Plus Picture-in-Picture 3-sided bezeless Auto Source Switch+ Adaptive Picture |
| Консумация | 21 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 160 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | USB-C cable |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Вградени устройства | KVM Switch, USB 3.0/USB-C hub, Ethernet network adapter |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Хоризонтално завъртане | 60 |
| Регулиране височина | 120 mm |
| Енергиен клас | Class F |
| Годишна консумация на енергия | 31 kWh |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| USB power delivery | 90 Watt |
| Консумация на енергия в SDR | 21 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 31 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | LS24D600UAUXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив