Монитор Samsung 27" Odyssey G4 27BG400 27BG400-P
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 625901
Вземи супер отстъпка:
Samsung 27" Odyssey G4 27BG400+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Серия | Odyssey G4 |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.23 мм |
| Време на реакция | 1 ms (grey-to-grey) |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Динамичен контраст | Mega DCR |
| Честота | 240 Hz |
| HDMI | 2x HDMI 2.0 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.2 |
| USB | Не |
| Стандарти | HDCP 2.2 |
| Размери | 61.47 cm x 24.48 cm x 57.11 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 5.3 kg |
| Накланяне | -3/+22 |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | DisplayPort 1.2 2 x HDMI Headphones |
| Аксесоари | Документация |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Гама | 99% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Захранване | Захранващ адаптер |
| Местоположение на захранването | Външно |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 21 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 48 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Вградени устройства | Eco Light Sensor |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Минимална работна влажност | 10 % |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Височина | 376.6 мм |
| Ширина | 614.7 мм |
| Дълбочина | 85.4 мм |
| Дигитални портове | HDMI, DisplayPort |
| Видео портове | DisplayPort, HDMI |
| Хоризонтално завъртане | 30 |
| Регулиране височина | 120 mm |
| Енергиен клас | Class E |
| Годишна консумация на енергия | 21 kWh |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium |
| Извит | Flat |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | 27BG400-P |
Samsung 27BG400 е 27-инчов монитор с невероятна резолюция и модерен гейминг дизайн. Той е идеалното оръжие в ръцете на всеки гейминг ентусиаст, който иска да разгроми враговете си на виртуалното бойно поле. Отличната му FHD 1920x1080 резолюция ви гарантира подобрено визуално изживяване и изображения с ясни и ярки цветове. Неговият IPS панел ви осигурява перфектна видимост, независимо от ъгъла под който гледате екрана и заобикалящата ви светлина. Този монитор не допуска досадни отблясъци и ви гарантира перфектна видимост, дори в силно осветени помещения. Освен това широкият ъгъл на видимост от 178°/178° ви осигурява отлично визуално изживяване и картина с перфектни детайли и цветове. Samsung 27BG400 е снабден с технологията AMD FreeSync Premium, която синхронизира графичния процесор и монитора. Така графичните изкривявания са сведени до минимум, а вие може да изпитате бърза графика, без прекъсване. Мониторът разполага с ултра висока честота на опресняване от 240 Hz и 1 мс време за реакция, които ви осигуряват бързи и прецизни движения и реакции във всяка гейминг ситуация.