- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- SAMSUNG LS24A400VEUXEN 24inch 16:9 Wide FHD IPS 5ms 60hz HDMI (ID: 641677)
Монитор SAMSUNG LS24A400VEUXEN 24inch 16:9 Wide FHD IPS 5ms 60hz HDMI LS24A400VEUXEN
изчерпано
Размер: 24"
Тип: IPS
Технология: LED LCD
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 5 ms (grey-to-grey)
Честота: 75 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 641677
Характеристики
| Приложение | Подходящи за игри |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Време на реакция | 5 ms (grey-to-grey) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Честота | 75 Hz |
| Размери | 54.17 cm x 19.52 cm x 47.47 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Контраст | 1000:1 |
| Вертикално завъртане | -2/+92 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 5.8 kg |
| Накланяне | -3/+22 |
| Размер | 24" |
| Интерфейс | HDMI DisplayPort 1.2 VGA 3 x USB 3.0 Headphones Audio line-in |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Game mode
Mega Dynamic Contrast Ratio Flicker Free technology Image Size Eco Saving Plus Off Timer Plus Windows 10 Hello Eye-protection mode pop-up webcam |
| Консумация | 18 watt |
| Максимална консумация на енергия | 40 watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable 1 x SuperSpeed USB cable |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Вградени устройства | Microphone, USB 3.0 hub, webcam |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Хоризонтално завъртане | 90 |
| Регулиране височина | 120 mm |
| Енергиен клас | Class E |
| Годишна консумация на енергия | 26 kWh |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync |
| Консумация на енергия в SDR | 18 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 watt |
| ENERGY STAR сертифициран |
|
| TCO сертифициран | TCO Certified Displays 8 |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | LS24A400VEUXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка